Hugo Boettinger
Na cestě
Id: 114904
pastel/papír, rozměr 25 x 24 cm, signováno monogramem vpravo dole, zaskleno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 3090x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 600 Kč