Hugo Boettinger
Normandie
Id: 35501
olej/plátno, rozměr 25 x 31 cm, signováno vpravo dole, datováno 1903, popsáno, obraz lehce znečištěn, zaskleno, oděrky na rámu, zcela původní stav
zobrazeno: 2664x
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
33 010 Kč