Hugo Boettinger
Podobizna paní Evy Lindourkové-Mayerové
Id: 417
olej/plátno, rozměr plátna 101 x 53 cm, signováno vlevo dole, portrétovaná byla neteří autora a zemřela v roce 1964, drobně poškozený rám, zlacený pravým zlatem
zobrazeno: 3469x
Vyvolávací cena:
20 000 Kč
31 000 Kč