Hugo Boettinger
Toaleta
Id: 112709
olej/plátno/karton, rozměr 52,5 x 28 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno 1917, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2895x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
16 000 Kč