Hugo Charlemont
Zelné pole
Id: 516611
olej/karton, rozměr 27 x 40 cm, značeno vpravo dole, rámováno, na zadní straně výstavní štítek, po
zobrazeno: 15428x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
36 100 Kč