Hugo Mühlig
Na záhumenku
Id: 125
akvarel/papír, rozměr 21 x 27,5 cm, signováno PD, zaskleno, papír lehce zvlněn, na vyschlém rámu drobné oděrky
zobrazeno: 2741x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 600 Kč