Hugo Schüllinger
Lovci
Id: 90607
olej/plátno, rozměr 63 x 88 cm, signováno vpravo dole, datováno 879, značně poškozený rám, značně volné v rámu, v minulosti obraz pravděpodobně restaurován
zobrazeno: 2179x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
14 000 Kč