Hugo Ullik
Horská říčka
Id: 1928
olej/plátno, rozměr plátna 60,5 x 48 cm, signováno vpravo dole, datováno 1861, původní rámování, drobné oděrky na rámu, původní stav, posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové přiložen
zobrazeno: 4835x
Vyvolávací cena:
85 000 Kč
130 000 Kč