Hugo Ullik
Hradní vyjížďka
Id: 145705
olej/plátno, rozměr 37 x 48 cm, nesignováno, v minulosti restaurováno, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. N. Blažíčkové-Horové
zobrazeno: 16424x
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
61 000 Kč
Příhozy: 51