Hugo Ullik
Partie u Reichenhallu
Id: 282901
olej/plátno, rozměr 21 x 40 cm, značeno vlevo dole, původní popisky na zadní straně, oděrky na rámu, stav viz foto
zobrazeno: 25403x
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
150 000 Kč
Příhozy: 71