Hugo Ullik
Pohled na hrady Žebrák a Točník
Id: 279601
olej/plátno, rozměr 55,5 x 68,5 cm, značeno vpravo dole špatně čitelně, datováno, dekorativně rámováno, stav viz foto, v minulosti restaurováno, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové,po
zobrazeno: 9027x
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
92 000 Kč
Příhozy: 50