Hugo Ullik
Pohled na Karlštejn
Id: 6504
olej/plátno, rozměr 74 x 100 cm, nesignováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, přiložen posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové, ve které je uvedena doba vzniku kolem 1875 a jedná se o typické dílo autora
zobrazeno: 5804x
Vyvolávací cena:
18 000 Kč
84 500 Kč