Hugo Ullik
Zřícenina hradu
Id: 1086
olej/plátno, rozměr 38,5 x 52,5 cm, signováno vpravo dole H. Ullik, drobně poškozené plátno proražením, nedočištěno, volné v rámu, rám značně poškozený, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou Horovou
zobrazeno: 4874x
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
40 500 Kč