Igor Kitzberger
Herecká společnost
Id: 379201
konvolut dvou kusů: bronzová plastika na kamenném podstavci, rozměr včetně podstavce cca 29,5 cm, značeno na plastice a litografie stejného motivu, litografie/papír, rozměr ve výřezu 29 x 20 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 2742x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
44 000 Kč