Imrich Plekanec
U Zahrádek
Id: 1862
olej/karton, rozměr 19 x 24 cm, signováno vpravo dole, datováno na zadní straně 1953, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 3455x
Vyvolávací cena:
900 Kč
1 200 Kč