Imro Weiner - Kráľ
Pohled na Štrbské pleso
Id: 233302
olej/plátno, rozměr 61 x 84 cm, značeno vpravo dole, datováno, novodobě rámováno, v minulosti restaurováno, přiložen znalecký posudek PhDr. Jána Abelovského CSc.
zobrazeno: 12549x
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
100 000 Kč
Příhozy: 77