Irena Brunnhoferová
Návrh bankovky
Id: 163909
kresba/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 17,5 cm, značeno na bankovce, paspartováno, zaskleno, rámováno, pochází z pozůstalosti Bohumila Hrabala
zobrazeno: 2778x
Vyvolávací cena:
500 Kč
1 600 Kč