Irena Dědičová
Bouře
Id: 209905
malba/plátno, rozměr 146 x 97 cm, značeno na rámu na zadní straně, popsáno na zadní straně, drobné nedostatky v malbě, nerámováno
zobrazeno: 1862x
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
42 000 Kč
Příhozy: 48