Isidor Kaufmann
Portrét rabína
Id: 240509
olej/plátno, rozměr 42 x 34,5 cm, značeno vlevo po straně, dekorativně adjustováno, přiložen posudek PhDr. Arno Paříka,po
zobrazeno: 2313x
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
80 000 Kč
Příhozy: 58