Iva Hüttnerová
Bruslaři
Id: 439805
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 40 x 33 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
zobrazeno: 10152x
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
225 999 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 70