Iva Hüttnerová
Cabinet Portrait
Id: 435101
olej/plátno fixované na sololitu, rozměr 22 x 17 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 2430x
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
58 000 Kč
Příhozy: 55