Iva Hüttnerová
Dopis
Id: 457503
litografie/papír, rozměr ve výřezu 44,5 x 36,5 cm, značeno, číslováno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu
zobrazeno: 3228x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 055 Kč