Iva Hüttnerová
Hodinový hotel
Id: 215501
malba/plátno/karton, rozměr oválu 30 x 24 cm, značeno a datováno uprostřed dole, rámováno
zobrazeno: 3409x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
63 000 Kč
Příhozy: 69