Čas na serveru 13:04:18

Iva Hüttnerová
Hra v dámu

Id: 519001

Hra v dámu

  •  / Hra v dámu / Iva Hüttnerová

olej/plátno, rozměr 30 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno (vznik 1976)

zobrazeno: 2050x

Vyvolávací cena:

43 000

Příhozy: 49