Iva Hüttnerová
II. PERON
Id: 374201
olej/plátno/karton, rozměr 20,8 x 16,8 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu
zobrazeno: 5536x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
76 000 Kč
Účastníci: 18