Iva Hüttnerová
Jan Werich
Id: 504801
litografie/papír, rozměr 54 x 45 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2351x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
37 333 Kč
Příhozy: 53