Iva Hüttnerová
Jan Werich
Id: 531001
litografie/papír, rozměr 50 x 40 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, chráněno plexi, rámováno
zobrazeno: 454x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 500 Kč
2024,12-1,02,20,39,00
minimální příhoz 500 Kč