Iva Hüttnerová
Klaun
Id: 390304
olej/dřevo, rozměr cca 23,5 x 23,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, poškozený rámeček viz foto
zobrazeno: 3429x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
135 000 Kč
Příhozy: 80