Iva Hüttnerová
Kořenářka
Id: 215502
malba/plátno/karton, rozměr 21,5 x 14,5 cm, značeno a datováno uprostřed dole, rámováno
zobrazeno: 3540x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
33 499 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 52