Iva Hüttnerová
Kořenářka
Id: 439701
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 24 x 18,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
zobrazeno: 4750x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
105 000 Kč
Příhozy: 109