Iva Hüttnerová
Lechtivý hovor
Id: 456506
litografie/papír, rozměr 40 x 29 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1178x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
8 000 Kč