Iva Hüttnerová
Na cestě za úplňku
Id: 137723
olej/sololit, rozměr 28 x 22,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 93, rámováno, původní stav
zobrazeno: 3098x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
28 851 Kč