Iva Hüttnerová
Odpočinek
Id: 438205
litografie/papír, rozměr 54 x 45 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 689x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
5 560 Kč