Iva Hüttnerová
Paní Zima
Id: 486009
kvaš/papír, rozměr kresby 24 x 16 cm, značeno, datováno a pospáno ve spodní části, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 4101x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
23 001 Kč