Iva Hüttnerová
Plavci
Id: 429102
litografie - autorský tisk/papír, rozměr 50 x 35 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 848x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
11 100 Kč