Iva Hüttnerová
Plavci
Id: 479401
olej/plátno, rozměr 30 x 24 cm (ovál), značeno a datováno ve spodní části, nerámováno
zobrazeno: 2261x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
60 000 Kč
Příhozy: 61