Iva Hüttnerová
Přítelkyně
Id: 535301
olej/sololit, rozměr 26 x 30,5 cm (ovál), značeno na pravé straně, rámováno, malba místy krakelovaná
zobrazeno: 8191x
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
28 000 Kč
2024,12-1,03,20,30,00
minimální příhoz 1 000 Kč