Iva Hüttnerová
S pejskem
Id: 509305
olej/plátno, rozměr 30 x 24 cm (ovál), značeno a datováno ve spodní části, nerámováno
zobrazeno: 935x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
46 000 Kč