Iva Hüttnerová
Setkání
Id: 427901
litografie/papír, rozměr listu 54 x 42 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1816x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
15 000 Kč