Iva Hüttnerová
Souboj
Id: 483202
barevná litografie/papír, rozměr 54 x 45 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 801x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
11 500 Kč