Iva Hüttnerová
U kartářky
Id: 505302
olej/sololit, rozměr 20 x 17 cm (ovál), značeno a datováno ve spodní části, rámováno
zobrazeno: 635x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
36 000 Kč