Iva Hüttnerová
V kavárně
Id: 456505
litografie/papír, rozměr 37 x 28 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 530x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
8 600 Kč