Čas na serveru 16:35:11

Iva Hüttnerová
Vavřín

Id: 511803

Vavřín

  •  / Vavřín / Iva Hüttnerová
  •  / Vavřín / Iva Hüttnerová
  •  / Vavřín / Iva Hüttnerová
  •  / Vavřín / Iva Hüttnerová

litografie/papír, rozměr listu 54 x 46 cm, značeno a datováno vpravo dole, chráněno plexi, rámováno

zobrazeno: 180x

Vyvolávací cena:

7 000