Iva Hüttnerová
Ve vrátnici
Id: 303102
olej/dřevo, rozměr obrazu cca 21 x 22 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, stav viz foto
zobrazeno: 2936x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
60 000 Kč
Příhozy: 48