Iva Hüttnerová
Ve Zlaté uličce
Id: 274903
oboustranný obraz, malba/dřevo, rozměr oválu cca 16,5 x 13 cm, značeno a datováno, lehce poškozená malba, zcela poškozený rám, stav viz foto
zobrazeno: 3786x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
18 509 Kč