Iva Hüttnerová
Večer na Starém městě
Id: 502402
litografie/papír, rozměr 50 x 40 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, chráněno plexi, rámováno
zobrazeno: 2270x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
15 001 Kč