Iva Hüttnerová
Večer na Starém městě
Id: 509307
barevná litografie/papír, rozměr listu 54 x 45 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, Autorský tisk, volně loženo
zobrazeno: 1177x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
8 000 Kč