Ivan Anisimov
Západ slunce nad řekou
Id: 90903
olej/plátno/podloženo překližkou, velikost malby 31 x 47 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, původní stav
zobrazeno: 1828x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 000 Kč
7.9.2017, 20:00:00
28.8.2017 | 22:13 | 3 000 Kč |