Čas na serveru 12:26:56

Ivan Bukovský
Ikarův pád

Id: 517101

Ikarův pád

  •  / Ikarův pád / Ivan Bukovský

olej/plátno, rozměr 90 x 75 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, rámováno, poškozený rám, drobné oděrky v malbě

zobrazeno: 2359x

Vyvolávací cena:

11 500