Čas na serveru 02:34:53

Ivan Bukovský
Ikarův pád

Id: 517101

Ikarův pád

  •  / Ikarův pád / Ivan Bukovský

olej/plátno, rozměr 90 x 75 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, rámováno, poškozený rám, drobné oděrky v malbě

zobrazeno: 1199x

Vyvolávací cena:

7 000

2024,09-1,10,20,39,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu