Ivan Bukovský
Ikarův pád
Id: 517101
olej/plátno, rozměr 90 x 75 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, rámováno, poškozený rám, drobné oděrky v malbě
zobrazeno: 2359x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
11 500 Kč