Ivan Bukovský
Salome
Id: 381401
olej/sololit, rozměr 140 x 105 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straně, rámováno
zobrazeno: 1030x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
32 100 Kč